Zespół Szkół nr 3 w Nisku

 

 Dokumentacja szkolna oraz galerie fotografii.

Największe sukcesy uczniów w 2004 r.

Największe sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 i Gimnazjum Nr 3 w 2004 roku.

 

·        Najwyższy w gminie Nisko wynik egzaminu gimnazjalnego.

·        Bardzo wysoki wynik sprawdzianu na zakończenie szkoły podstawowej.

·        Zdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego przez uczennicę klasy II b gimnazjum Joannę Żak.

·        Zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym Humanistycznym dla uczniów szkół podstawowych przez Annę Kolasińską.

·        Zdobycie tytułu „Mistrz Języków Obcych” w III Międzygimnazjalnym Konkursie przez ucznia klasy II b Marka Smaronia.

·        Zdobycie I miejsca w konkursie za twórczość poetycką w ramach XII Tygodnia Kultury Biblijnej przez uczennicę klasy II b gimnazjum Joannę Żak.

·        Zwycięstwo Joanny Żak w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Szukam Słowa 2004” zorganizowanym przez Dom Kultury w Kętach oraz zdobycie przez Nią tytułu laureata w dwóch edycjach poetyckiego konkursu organizowanego przez miesięcznik „Victor Gimnazjalista”.

·        Zajęcie I miejsca w XV Festiwalu Piosenki Ekologicznej organizowanym przez LOP w Tarnobrzegu przez uczennicę klasy III b Joannę Kowalską.

·        Zajęcie I miejsca w VI Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół podstawowych przez Mateusza Sobiłę.

·        Zdobycie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Formy Ochrony Przyrody” przez ucznia klasy III a gimnazjum Pawła Kosza.

·        Zajęcie I miejsca w eliminacjach gminnych konkursu Poeci i Pisarze dzieciom „Cztery Pory Roku – Zima” przez uczennicę Annę Dubiel.

·        Zajęcie VII miejsca w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym wśród szkół podstawowych przez drużynę przygotowaną  przez Pana Jana Surmę w składzie : Kamil Mierzwa, Maciej Krygier i Mateusz Frączek.

·        Prezentacja prac plastycznych Anety Bajek, Natalii Bajek, Łukasza Skwary na wystawie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Szanujmy Matkę Ziemię II Karpaty ”.

·        Zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych z terenu powiatu niżańskiego i stalowowolskiego  „Niepodległość i pamięć” poświęcony Tadeuszowi Kościuszce z okazji 210 rocznicy wybuchu powstania kościuszkowskiego.

·        Zajęcie I miejsca w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

·        Wyróżnienie dla Eweliny Młynarskiej w I edycji Wojewódzkiego Konkursu Tomik Literacki Młodych Twórców o tematyce przyrodniczej.

·        III miejsce dla uczniów Gimnazjum nr 3 w pojedynku strzeleckim    z okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowanego przez Ligę Obrony Kraju.